training per week


28 september 2020 - 4 oktober 2020

Goudvissen – ma 28/09/2020 om 17:30 - 18:30
Witvissen – ma 28/09/2020 om 18:00 - 20:00
Bruinvissen – ma 28/09/2020 om 18:30 - 20:30
Baantjeszwemmen – ma 28/09/2020 om 20:30 - 22:00
Kikkers groep 1 – di 29/09/2020 om 17:30 - 18:30
Kikkervissen groep 1 – di 29/09/2020 om 17:30 - 18:30
Zilvervissen groep 1 – di 29/09/2020 om 17:30 - 18:30
Kikkers groep 2 – di 29/09/2020 om 18:30 - 19:30
Kikkervissen groep 2 – di 29/09/2020 om 18:30 - 19:30
Zilvervissen groep 2 – di 29/09/2020 om 18:30 - 19:30
Bruinvissen – wo 30/09/2020 om 17:30 - 19:30
Witvissen – wo 30/09/2020 om 17:30 - 19:30
Kikkers groep 3 – do 01/10/2020 om 17:30 - 18:30
Zilvervissen groep 1 – do 01/10/2020 om 17:30 - 18:30
Kikkers groep 4 – do 01/10/2020 om 18:30 - 19:30
Zilvervissen groep 2 – do 01/10/2020 om 18:30 - 19:30
Bruinvissen – vr 02/10/2020 om 17:30 - 19:30
Goudvissen – vr 02/10/2020 om 17:30 - 18:30
Bruinvissen – za 03/10/2020 om 07:00 - 09:00
Kikkervissen groep 3 – za 03/10/2020 om 09:00 - 10:00
Kikkervissen groep 4 – za 03/10/2020 om 10:00 - 11:00
Kikkervissen groep 5 – za 03/10/2020 om 11:00 - 12:00
Inktvissen – za 03/10/2020 om 16:30 - 18:30
Bruinvissen – za 03/10/2020 om 18:30 - 20:30
Goudvissen – zo 04/10/2020 om 08:00 - 10:00
Witvissen – zo 04/10/2020 om 08:00 - 10:00

5 oktober 2020 - 11 oktober 2020

Goudvissen – ma 05/10/2020 om 17:30 - 18:30
Witvissen – ma 05/10/2020 om 18:00 - 20:00
Bruinvissen – ma 05/10/2020 om 18:30 - 20:30
Baantjeszwemmen – ma 05/10/2020 om 20:30 - 22:00
Bruinvissen – di 06/10/2020 om 06:45 - 08:15
Kikkers groep 1 – di 06/10/2020 om 17:30 - 18:30
Kikkervissen groep 1 – di 06/10/2020 om 17:30 - 18:30
Zilvervissen groep 1 – di 06/10/2020 om 17:30 - 18:30
Kikkers groep 2 – di 06/10/2020 om 18:30 - 19:30
Kikkervissen groep 2 – di 06/10/2020 om 18:30 - 19:30
Zilvervissen groep 2 – di 06/10/2020 om 18:30 - 19:30
Bruinvissen – wo 07/10/2020 om 17:30 - 19:30
Witvissen – wo 07/10/2020 om 17:30 - 19:30
Kikkers groep 3 – do 08/10/2020 om 17:30 - 18:30
Zilvervissen groep 1 – do 08/10/2020 om 17:30 - 18:30
Kikkers groep 4 – do 08/10/2020 om 18:30 - 19:30
Zilvervissen groep 2 – do 08/10/2020 om 18:30 - 19:30
Bruinvissen – vr 09/10/2020 om 17:30 - 19:30
Goudvissen – vr 09/10/2020 om 17:30 - 18:30
Bruinvissen – za 10/10/2020 om 07:00 - 09:00
Kikkervissen groep 3 – za 10/10/2020 om 09:00 - 10:00
Kikkervissen groep 4 – za 10/10/2020 om 10:00 - 11:00
Kikkervissen groep 5 – za 10/10/2020 om 11:00 - 12:00
Inktvissen – za 10/10/2020 om 16:30 - 18:30
Bruinvissen – za 10/10/2020 om 18:30 - 20:30
Goudvissen – zo 11/10/2020 om 08:00 - 10:00
Witvissen – zo 11/10/2020 om 08:00 - 10:00

12 oktober 2020 - 18 oktober 2020

Goudvissen – ma 12/10/2020 om 17:30 - 18:30
Witvissen – ma 12/10/2020 om 18:00 - 20:00
Bruinvissen – ma 12/10/2020 om 18:30 - 20:30
Baantjeszwemmen – ma 12/10/2020 om 20:30 - 22:00
Bruinvissen – di 13/10/2020 om 06:45 - 08:15
Kikkers groep 1 – di 13/10/2020 om 17:30 - 18:30
Kikkervissen groep 1 – di 13/10/2020 om 17:30 - 18:30
Zilvervissen groep 1 – di 13/10/2020 om 17:30 - 18:30
Kikkers groep 2 – di 13/10/2020 om 18:30 - 19:30
Kikkervissen groep 2 – di 13/10/2020 om 18:30 - 19:30
Zilvervissen groep 2 – di 13/10/2020 om 18:30 - 19:30
Bruinvissen – wo 14/10/2020 om 17:30 - 19:30
Witvissen – wo 14/10/2020 om 17:30 - 19:30
Kikkers groep 3 – do 15/10/2020 om 17:30 - 18:30
Zilvervissen groep 1 – do 15/10/2020 om 17:30 - 18:30
Kikkers groep 4 – do 15/10/2020 om 18:30 - 19:30
Zilvervissen groep 2 – do 15/10/2020 om 18:30 - 19:30
Bruinvissen – vr 16/10/2020 om 17:30 - 19:30
Goudvissen – vr 16/10/2020 om 17:30 - 18:30
Bruinvissen – za 17/10/2020 om 07:00 - 09:00
Kikkervissen groep 3 – za 17/10/2020 om 09:00 - 10:00
Kikkervissen groep 4 – za 17/10/2020 om 10:00 - 11:00
Kikkervissen groep 5 – za 17/10/2020 om 11:00 - 12:00
Inktvissen – za 17/10/2020 om 16:30 - 18:30
Bruinvissen – za 17/10/2020 om 18:30 - 20:30
Goudvissen – zo 18/10/2020 om 08:00 - 10:00
Witvissen – zo 18/10/2020 om 08:00 - 10:00

19 oktober 2020 - 25 oktober 2020

Goudvissen – ma 19/10/2020 om 17:30 - 18:30
Witvissen – ma 19/10/2020 om 18:00 - 20:00
Bruinvissen – ma 19/10/2020 om 18:30 - 20:30
Baantjeszwemmen – ma 19/10/2020 om 20:30 - 22:00
Bruinvissen – di 20/10/2020 om 06:45 - 08:15
Kikkers groep 1 – di 20/10/2020 om 17:30 - 18:30
Kikkervissen groep 1 – di 20/10/2020 om 17:30 - 18:30
Zilvervissen groep 1 – di 20/10/2020 om 17:30 - 18:30
Kikkers groep 2 – di 20/10/2020 om 18:30 - 19:30
Kikkervissen groep 2 – di 20/10/2020 om 18:30 - 19:30
Zilvervissen groep 2 – di 20/10/2020 om 18:30 - 19:30
Bruinvissen – wo 21/10/2020 om 17:30 - 19:30
Witvissen – wo 21/10/2020 om 17:30 - 19:30
Kikkers groep 3 – do 22/10/2020 om 17:30 - 18:30
Zilvervissen groep 1 – do 22/10/2020 om 17:30 - 18:30
Kikkers groep 4 – do 22/10/2020 om 18:30 - 19:30
Zilvervissen groep 2 – do 22/10/2020 om 18:30 - 19:30
Bruinvissen – vr 23/10/2020 om 17:30 - 19:30
Goudvissen – vr 23/10/2020 om 17:30 - 18:30
Bruinvissen – za 24/10/2020 om 07:00 - 09:00