training per week


6 april 2020 - 12 april 2020

Goudvissen – ma 06/04/2020 om 16:30 - 18:30
Bruinvissen – ma 06/04/2020 om 18:30 - 20:30
Witvissen – ma 06/04/2020 om 18:30 - 20:30
Baantjeszwemmen – ma 06/04/2020 om 20:30 - 22:00
Bruinvissen – di 07/04/2020 om 06:45 - 08:15
Bruinvissen – wo 08/04/2020 om 17:30 - 19:30
Witvissen – wo 08/04/2020 om 17:30 - 19:30
Bruinvissen – vr 10/04/2020 om 17:30 - 19:30
Goudvissen – vr 10/04/2020 om 17:30 - 19:30
Bruinvissen – za 11/04/2020 om 07:00 - 09:00
Inktvissen – za 11/04/2020 om 16:30 - 18:30
Bruinvissen – za 11/04/2020 om 18:30 - 20:30
Goudvissen – zo 12/04/2020 om 08:00 - 10:00
Witvissen – zo 12/04/2020 om 08:00 - 10:00

13 april 2020 - 19 april 2020

Goudvissen – ma 13/04/2020 om 16:30 - 18:30
Bruinvissen – ma 13/04/2020 om 18:30 - 20:30
Witvissen – ma 13/04/2020 om 18:30 - 20:30
Baantjeszwemmen – ma 13/04/2020 om 20:30 - 22:00
Bruinvissen – di 14/04/2020 om 06:45 - 08:15
Bruinvissen – wo 15/04/2020 om 17:30 - 19:30
Witvissen – wo 15/04/2020 om 17:30 - 19:30
Bruinvissen – vr 17/04/2020 om 17:30 - 19:30
Goudvissen – vr 17/04/2020 om 17:30 - 19:30
Bruinvissen – za 18/04/2020 om 07:00 - 09:00
Inktvissen – za 18/04/2020 om 16:30 - 18:30
Bruinvissen – za 18/04/2020 om 18:30 - 20:30
Goudvissen – zo 19/04/2020 om 08:00 - 10:00
Witvissen – zo 19/04/2020 om 08:00 - 10:00

20 april 2020 - 26 april 2020

Goudvissen – ma 20/04/2020 om 16:30 - 18:30
Zwemlessen groep 1 – ma 20/04/2020 om 17:00 - 18:00
Zwemlessen groep 2 – ma 20/04/2020 om 18:00 - 19:00
Bruinvissen – ma 20/04/2020 om 18:30 - 20:30
Witvissen – ma 20/04/2020 om 18:30 - 20:30
Baantjeszwemmen – ma 20/04/2020 om 20:30 - 22:00
Bruinvissen – di 21/04/2020 om 06:45 - 08:15
Kikkers groep 1 – di 21/04/2020 om 17:30 - 18:30
Kikkervissen groep 1 – di 21/04/2020 om 17:30 - 18:30
Zilvervissen groep 1 – di 21/04/2020 om 17:30 - 18:30
Kikkers groep 2 – di 21/04/2020 om 18:30 - 19:30
Kikkervissen groep 2 – di 21/04/2020 om 18:30 - 19:30
Zilvervissen groep 2 – di 21/04/2020 om 18:30 - 19:30
Zwemlessen groep 1 – wo 22/04/2020 om 17:00 - 18:00
Bruinvissen – wo 22/04/2020 om 17:30 - 19:30
Witvissen – wo 22/04/2020 om 17:30 - 19:30
Zwemlessen groep 2 – wo 22/04/2020 om 18:00 - 19:00
Kikkers groep 1 – do 23/04/2020 om 17:30 - 18:30
Kikkervissen groep 1 – do 23/04/2020 om 17:30 - 18:30
Zilvervissen groep 1 – do 23/04/2020 om 17:30 - 18:30
Kikkers groep 2 – do 23/04/2020 om 18:30 - 19:30
Kikkervissen groep 2 – do 23/04/2020 om 18:30 - 19:30
Zilvervissen groep 2 – do 23/04/2020 om 18:30 - 19:30
Bruinvissen – vr 24/04/2020 om 17:30 - 19:30
Goudvissen – vr 24/04/2020 om 17:30 - 19:30
Bruinvissen – za 25/04/2020 om 07:00 - 09:00
Watergewenning groep 1 – za 25/04/2020 om 09:00 - 10:00
Watergewenning groep 2 – za 25/04/2020 om 10:00 - 11:00
Pré-kikkervissen groep 1 – za 25/04/2020 om 11:00 - 12:00
Watergewenning groep 3 – za 25/04/2020 om 11:00 - 12:00
Zwemlessen groep 3 – za 25/04/2020 om 11:00 - 12:00
Inktvissen – za 25/04/2020 om 16:30 - 18:30
Bruinvissen – za 25/04/2020 om 18:30 - 20:30
Goudvissen – zo 26/04/2020 om 08:00 - 10:00
Pré-kikkervissen groep 2 – zo 26/04/2020 om 08:00 - 09:00
Witvissen – zo 26/04/2020 om 08:00 - 10:00
Pré-kikkervissen groep 3 – zo 26/04/2020 om 09:00 - 10:00
Zwemlessen groep 3 – zo 26/04/2020 om 09:00 - 10:00

27 april 2020 - 3 mei 2020

Goudvissen – ma 27/04/2020 om 16:30 - 18:30
Zwemlessen groep 1 – ma 27/04/2020 om 17:00 - 18:00
Zwemlessen groep 2 – ma 27/04/2020 om 18:00 - 19:00
Bruinvissen – ma 27/04/2020 om 18:30 - 20:30
Witvissen – ma 27/04/2020 om 18:30 - 20:30
Baantjeszwemmen – ma 27/04/2020 om 20:30 - 22:00
Bruinvissen – di 28/04/2020 om 06:45 - 08:15
Kikkers groep 1 – di 28/04/2020 om 17:30 - 18:30
Kikkervissen groep 1 – di 28/04/2020 om 17:30 - 18:30
Zilvervissen groep 1 – di 28/04/2020 om 17:30 - 18:30
Kikkers groep 2 – di 28/04/2020 om 18:30 - 19:30
Kikkervissen groep 2 – di 28/04/2020 om 18:30 - 19:30
Zilvervissen groep 2 – di 28/04/2020 om 18:30 - 19:30
Zwemlessen groep 1 – wo 29/04/2020 om 17:00 - 18:00
Bruinvissen – wo 29/04/2020 om 17:30 - 19:30
Witvissen – wo 29/04/2020 om 17:30 - 19:30
Zwemlessen groep 2 – wo 29/04/2020 om 18:00 - 19:00
Kikkers groep 1 – do 30/04/2020 om 17:30 - 18:30
Kikkervissen groep 1 – do 30/04/2020 om 17:30 - 18:30
Zilvervissen groep 1 – do 30/04/2020 om 17:30 - 18:30
Kikkers groep 2 – do 30/04/2020 om 18:30 - 19:30
Kikkervissen groep 2 – do 30/04/2020 om 18:30 - 19:30
Zilvervissen groep 2 – do 30/04/2020 om 18:30 - 19:30
Bruinvissen – vr 01/05/2020 om 17:30 - 19:30
Goudvissen – vr 01/05/2020 om 17:30 - 19:30
Bruinvissen – za 02/05/2020 om 07:00 - 09:00
Watergewenning groep 1 – za 02/05/2020 om 09:00 - 10:00
Watergewenning groep 2 – za 02/05/2020 om 10:00 - 11:00
Pré-kikkervissen groep 1 – za 02/05/2020 om 11:00 - 12:00
Watergewenning groep 3 – za 02/05/2020 om 11:00 - 12:00
Zwemlessen groep 3 – za 02/05/2020 om 11:00 - 12:00
Inktvissen – za 02/05/2020 om 16:30 - 18:30
Bruinvissen – za 02/05/2020 om 18:30 - 20:30
Goudvissen – zo 03/05/2020 om 08:00 - 10:00